Dla Twojego domu

Zrób pierwszy krok w stronę zielonej energii z własną instalacją fotowoltaiczną

Kompleksowa realizacja

KONTAKT

WIZJA LOKALNA

UMOWA

PROJEKT

KONTAKT

SATYSFAKCJA

Instalacja na własność

RAZ INWESTUJESZ I PRZEZ LATA DARMOWĄ ENERGIĘ ZYSKUJESZ

Oszczędzasz i zarabiasz

od pierwszego dnia
podłączenia do sieci

Możliwość finansowania

oferta finansowania leasingiem​

Więcej energii

z monokrystalicznymi panelami MWT 360 Wp

Elementy naszej oferty

POMPA CIEPŁA

Pompy ciepła korzystają przede wszystkim z zasobów energii naturalnej takich jak grunt, powietrze atmosferyczne, a także wody podziemne lub powierzchniowe. Główny mechanizm pompy ciepła pozwala na pobór energii ze źródła, a następnie przeniesienie jej do danego obiektu – warto przy tym pamiętać, że maksymalna temperatura, jaką można uzyskać przy pomocy pompy to zwykle około 55 °C.

Wiele zależy jednak od konstrukcji pompy ciepła oraz doboru odpowiedniej mocy do układu – optymalne wartości są najlepszym sposobem na minimalizację kosztów ogrzewania. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne pompy powietrze-woda typu MONOBLOK i SPLIT. Pierwsze z nich mają formę urządzenia z całym układem chłodniczym wewnątrz, a w przypadku pompy SPLIT mamy do czynienia z jednostką zewnętrzną i jednostką wewnętrzną w postaci skraplacza.

Fotowoltaika

Fotowoltaika, czyli inaczej panele fotowoltaiczne zbudowane są z wielu połączonych ogniw, które przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Jej instalacja wiąże się z wieloma korzyściami, takimi jak np. niższe koszty eksploatacji co wynika z niemal całkowitego braku obsługi, zwrot inwestycji w szybkim czasie, co przekłada się na korzyści finansowe, a także długi okres gwarancyjny, dzięki czemu nie musisz martwić się o żadne awarie. Wybierając panele fotowoltaiczne, przyczyniasz się do znacznej redukcji emisji CO2, bez względu na to czy korzystasz z fotowoltaiki podpiętej do sieci energetycznej, czy też niezależnej.

Maty grzewcze

Maty grzewcze wykorzystywane są do elektrycznego ogrzewania podłogowego, co wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim maty świetnie współpracują z instalacją fotowoltaiczną, a do tego zamontowane w podłodze zapewniają komfort cieplny na zasadzie zmiany energii elektrycznej w cieplną. Charakteryzuje je prosty montaż i maksymalne bezpieczeństw, dzięki dodatkowym zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym i przeciwpożarowym. Ponadto oferują naprawdę ogromną efektywność – aż 100% energii elektrycznej może ulec przekształceniu w ciepło!

Ładowarka elektryczna

Ładowarka elektryczna to innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza możliwość pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł i przekazywania ich do domowej elektryki. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest na przykład współpracowanie ładowarki z instalacją fotowoltaiczną – pozyskiwana energia jest w stanie naładować ekologiczne i przyjazne środowisku samochody elektryczne. Najczęściej ładowarki elektryczne wymagają dostosowania instalacji elektrycznej, aczkolwiek niektóre modele są w stanie pracować z istniejącą już instalacją bez zmian.

Darmowe ciepło dla
Twojego domu

Ciągły rozwój technologiczny zwłaszcza w dziedzinie pozyskiwania energii sprawił, że coraz częściej liczymy się z rozwiązaniami w zgodzie z naturą. Dzięki temu wielu naszych Klientów zmieniło swoje tradycyjne instalacje na nieco nowsze - czyli takie, które nie bazują na surowcach mogących się kiedyś skończyć.

Poznaj odpowiedzi na
najczęściej zadawane pytania

Oferta OZEA to rozwiązania dla każdego sektora gospodarki – rolników, inwestorów, a także osób indywidualnych. Urządzenia dostępne w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z komponentów wysokiej jakości. Dodatkowo dysponujemy usługą związaną z opieką nad rachunkami i monitoringiem pracy instalacji.

W OZEA znajdziesz przede wszystkim 15-letnią Gwarancję na Wszystko, która obejmuje każdy element instalacji bez żadnego wyjątku. Do tego dochodzi również 10-letnia rękojmia.

MWT (Metal Wrap Through) to nowoczesna technologia, w której klasyczne srebrne szynowody z ołowiem do łączenia ogniw zastąpione są przez miedzianą warstwę przewodzącą zlokalizowaną na tylnej części modułu.

Falownik hybrydowy przetwarza stałe napięcie pochodzące z modułów fotowoltaicznych lub innych źródeł energii odnawialnej na napięcie zmienne 1-fazowe, lub 3-fazowe o wartości najczęściej 230/400 V. Mogą pracować w trybie On-Grid, lub Off-Grid. W przypadku działającej sieci i występującej nadwyżki energii jest ona sprzedawana, a podczas braku zasilania z sieci obiekt bazuje na baterii akumulatorów, co blokuje wyprowadzenie energii na zewnątrz.

W tym przypadku wiele zależy od tego, jaki rodzaj oraz wielkość instalacji fotowoltaicznej przewidujemy na etapie projektowania. W OZEA stawiamy zarówno na kompleksowe podejście, ale także szybką realizację, dlatego możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym jak najszybciej.