Dla Twojej firmy

Zrób pierwszy krok w stronę zielonej energii z własną instalacją fotowoltaiczną

Nasze profesjonalne
podejście dla biznesu

KONTAKT

WIZJA LOKALNA

UMOWA

PROJEKT

KONTAKT

SATYSFAKCJA

Instalacja na własność

RAZ INWESTUJESZ I PRZEZ LATA DARMOWĄ ENERGIĘ ZYSKUJESZ

Oszczędzasz i zarabiasz

od pierwszego dnia
podłączenia do sieci

Możliwość finansowania

oferta finansowania leasingiem​

Więcej energii

z monokrystalicznymi panelami MWT 360 Wp

Instalacja na własność

BEZ WZGLĘDU NA TO, JAKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PROWADZISZ, Z PEWNOŚCIĄ WIESZ, ŻE RACHUNKI ZA PRĄD TO PODSTAWOWE WYDATKI, KTÓRE WIĄŻĄ SIĘ Z UTRZYMANIEM FIRMY. OCZYWIŚCIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ, ŻE JEST TO KWESTIA, KTÓREJ NIE DA SIĘ WYELIMINOWAĆ – ALE MOŻEMY POMÓC CI W ZMNIEJSZENIU KWOTY REGULARNYCH RACHUNKÓW! ROZWIĄZANIA BAZUJĄCE NA ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII POZWOLĄ CI NIE TYLKO OSZCZĘDZIĆ TERAZ, ALE RÓWNIEŻ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PRZYSZŁOŚCIOWE ZMIANY – DODATKOWO ZADBASZ O ŚRODOWISKO I SWOJE OTOCZENIE.

 

O czym warto pamiętać, wybierając ofertę dla firm?

Zarówno na etapie projektowania, jak i wykonywania realizacji kwestie takie jak umiejscowienie budynku względem stron świata oraz inne parametry techniczne obiekty są najważniejsze. Oczywiście wiele zależy od tego, jaką instalację wybierzesz – na przykład do paneli fotowoltaicznych rekomendujemy odpowiednią strukturę dachu. Pamiętaj, że bardzo często instalacje fotowoltaiczne są w pewnej części dofinansowane, co przyczynia się do promowania naturalnych źródeł energii.

Korzyści z energii przyszłości

Jeśli nie masz pewności co do tego, jakie korzyści przyniesie Ci zmiana starej instalacji na nową pozyskującą z naturalnych źródeł energii, wystarczy, że skontaktujesz się z nami! Z chęcią pokażemy Ci, dlaczego tak wielu naszych Klientów postawiło na innowacyjne rozwiązania i zminimalizowało swoje rachunki w przedsiębiorstwie. Gdy już zdobędziesz niezbędną wiedzę, możesz podjąć świadomą i przemyślaną decyzję w kwestii naszej współpracy.

Warto zwrócić uwagę na to, że np. fotowoltaika to nie tylko sposób na obniżenie rachunków, ale także zabezpieczenie się przed ewentualnym wzrostem cen za prąd, który być może pojawi się w nadchodzących latach. Dodatkowo każda instalacja ma bardzo długi okres gwarancji, a jej komponenty wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości – co skutecznie eliminuje ryzyko powstawania awarii lub uszkodzeń, a co najważniejsze ułatwia utrzymanie jej w dobrym stanie przez wiele lat.

Poznaj odpowiedzi na
najczęściej zadawane pytania

Oferta OZEA to rozwiązania dla każdego sektora gospodarki – rolników, inwestorów, a także osób indywidualnych. Urządzenia dostępne w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z komponentów wysokiej jakości. Dodatkowo dysponujemy usługą związaną z opieką nad rachunkami i monitoringiem pracy instalacji.

W OZEA znajdziesz przede wszystkim 15-letnią Gwarancję na Wszystko, która obejmuje każdy element instalacji bez żadnego wyjątku. Do tego dochodzi również 10-letnia rękojmia.

MWT (Metal Wrap Through) to nowoczesna technologia, w której klasyczne srebrne szynowody z ołowiem do łączenia ogniw zastąpione są przez miedzianą warstwę przewodzącą zlokalizowaną na tylnej części modułu.

Falownik hybrydowy przetwarza stałe napięcie pochodzące z modułów fotowoltaicznych lub innych źródeł energii odnawialnej na napięcie zmienne 1-fazowe, lub 3-fazowe o wartości najczęściej 230/400 V. Mogą pracować w trybie On-Grid, lub Off-Grid. W przypadku działającej sieci i występującej nadwyżki energii jest ona sprzedawana, a podczas braku zasilania z sieci obiekt bazuje na baterii akumulatorów, co blokuje wyprowadzenie energii na zewnątrz.

W tym przypadku wiele zależy od tego, jaki rodzaj oraz wielkość instalacji fotowoltaicznej przewidujemy na etapie projektowania. W OZEA stawiamy zarówno na kompleksowe podejście, ale także szybką realizację, dlatego możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym jak najszybciej.