Dla Twojego gospodarstwa

Oferujemy instalację bazujące na odnawialnych źródłach energii – ich celem jest zmniejszenie kosztów prowadzenia gospodarstwa i niezależność oddostawców prądu.

Zacznij oszczędzać dzięki darmowej energii słonecznej

KOSZTY INSTALACJI
ODLICZONE OD PODATKU
ROLNEGO

25 LETNIA GWARANCJA
NA SPRAWNOŚĆ

INSTALACJA NAWET
W JEDEN DZIEŃ

Instalacja na własność

RAZ INWESTUJESZ I PRZEZ LATA DARMOWĄ ENERGIĘ ZYSKUJESZ

Oszczędzasz i zarabiasz

od pierwszego dnia
podłączenia do sieci

Możliwość finansowania

oferta finansowania leasingiem​

Więcej energii

z monokrystalicznymi panelami MWT 360 Wp

Instalacja na własność

BEZ WZGLĘDU NA TO, JAKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PROWADZISZ, Z PEWNOŚCIĄ WIESZ, ŻE RACHUNKI ZA PRĄD TO PODSTAWOWE WYDATKI, KTÓRE WIĄŻĄ SIĘ Z UTRZYMANIEM FIRMY. OCZYWIŚCIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ, ŻE JEST TO KWESTIA, KTÓREJ NIE DA SIĘ WYELIMINOWAĆ – ALE MOŻEMY POMÓC CI W ZMNIEJSZENIU KWOTY REGULARNYCH RACHUNKÓW! ROZWIĄZANIA BAZUJĄCE NA ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII POZWOLĄ CI NIE TYLKO OSZCZĘDZIĆ TERAZ, ALE RÓWNIEŻ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PRZYSZŁOŚCIOWE ZMIANY – DODATKOWO ZADBASZ O ŚRODOWISKO I SWOJE OTOCZENIE.

 

Modernizacja gospodarstwa gwarancją przyszłości

Zaawansowane technologie, takie jak na przykład własna obszerna instalacja fotowoltaiczna zagwarantują Ci stabilny zasób energii, co w praktyce przyczyni się zarówno do zwiększenia Twoich zysków, jak i sprawniejszego rozwoju gospodarstwa. Warto przy tym patrzeć w przyszłość – obiekty rolne w większości przypadków rozrastają i wymagają coraz większego nakładu prądu. Jeśli pozyskujesz go z odnawialnych źródeł energii, nie musisz martwić się, że kiedyś pojawią się problemy z rachunkami za energię. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój obiektu lub zakup nowych sprzętów.

Inteligentne wykorzystanie powierzchni

Bardzo często gospodarstwa rolne to nie tylko obiekty budowlane, ale również obszerne powierzchnie znajdujące się wokół nich. W tego typu biznesie to doskonała organizacja i planowanie są kluczem do sukcesu w osiągnięciu wysokich zysków. Z tego względu warto wziąć pod uwagę wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jako np. ogrzewanie hal magazynowych lub zaopatrzenie budynków w energię z paneli fotowoltaicznych. Ostatnia opcja jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ panele możesz zamontować zarówno na dachu budynków gospodarczych, jak i na terenie podlegającym pod nieużytki rolne.

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, jak wiele praktycznych zalet ma przestawienie się na energię przyszłości, pamiętaj także o tym, że instalacje tego typu są intensywnie wspierane przez programy rządowe. Dla rolników przysługują ulgi związane z podatkiem rolnym oraz ulgi inwestycyjne, a ponadto zwrot z inwestycji przychodzi bardzo szybko. Czasami wystarczy tylko kilka lat, aby nasi Klienci zaczęli odbierać zyski z pracy fotowoltaiki.

Poznaj odpowiedzi na
najczęściej zadawane pytania

Oferta OZEA to rozwiązania dla każdego sektora gospodarki – rolników, inwestorów, a także osób indywidualnych. Urządzenia dostępne w naszej ofercie wykonane są wyłącznie z komponentów wysokiej jakości. Dodatkowo dysponujemy usługą związaną z opieką nad rachunkami i monitoringiem pracy instalacji.

W OZEA znajdziesz przede wszystkim 15-letnią Gwarancję na Wszystko, która obejmuje każdy element instalacji bez żadnego wyjątku. Do tego dochodzi również 10-letnia rękojmia.

MWT (Metal Wrap Through) to nowoczesna technologia, w której klasyczne srebrne szynowody z ołowiem do łączenia ogniw zastąpione są przez miedzianą warstwę przewodzącą zlokalizowaną na tylnej części modułu.

Falownik hybrydowy przetwarza stałe napięcie pochodzące z modułów fotowoltaicznych lub innych źródeł energii odnawialnej na napięcie zmienne 1-fazowe, lub 3-fazowe o wartości najczęściej 230/400 V. Mogą pracować w trybie On-Grid, lub Off-Grid. W przypadku działającej sieci i występującej nadwyżki energii jest ona sprzedawana, a podczas braku zasilania z sieci obiekt bazuje na baterii akumulatorów, co blokuje wyprowadzenie energii na zewnątrz.

W tym przypadku wiele zależy od tego, jaki rodzaj oraz wielkość instalacji fotowoltaicznej przewidujemy na etapie projektowania. W OZEA stawiamy zarówno na kompleksowe podejście, ale także szybką realizację, dlatego możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym jak najszybciej.